U nás pro Vás: teplo - horko - relax

Parní lázně

Parní lázně:

vyzděné parní kabiny ( může si klient udělat svépomoci) obložené keramikou a dodáním a montáží vyvíječe páry s příslušenstvím.

Běžně parní lázně známe jako:

  • "Turecké" lázně.
  • "Římské" lázně.

Parní místnosti si vytvoříte podle vlastních představ. Nechte si poradit.

Parní lázně - INSTALACE

Nezbytnou součástí parní lázně je dobrá technická připravenost! Generátor páry je umístěn mimo kabinu parní lázně, proto je nutné připravit místo pro jeho instalaci. Kromě generátoru páry je možné doplnit do technologie další zařízení, například dávkovač vonné esence (vzniká AROMATERAPIE nebo BYLINKOVÁ PARNÍ LÁZEŇ), dávkovač solné inhalace (vzniká SOLNÁ LÁZEŇ), zařízení na ošetření vody nebo rozdělovač pro ovládání několika generátorů jedním ovladačem.

Parní lázně

Podmínky instalace:

  • Podlaha s keramickou dlažbou a dnovou výpustí s protipachovým uzávěrem (kuličkou)
  • Připravena instalace studené vody a kanalizace v místě umístění generátoru páry
  • Připravena elektrická instalace pro generátor páry a ostatní elektrické zařízení (svítidlo, dávkovač vůně, atd..), tj. samostatně v rozvaděči jištěný elektrický kabel do místa podle předchozí dohody. Velikost a typ kabelu i parametry jističe a proudového chrániče v rozvaděči se dohodne předem.

Technologie parních lázní:

Základní a nevyhnutelnou součástí každé parní lázně je generátor páry a příslušný ovládací panel. Do vyzděné parní lázně se zpravidla přidává do sedadel a stěn dodatkový ohřev (např. elektrické vyhřívací sítě DEVI apod.)

Obchodní podmínky a montáž parních lázní:

Firma zabezpečuje montáž parních generátorů u zákazníka!

Při nákupu parních lázní s montáží uzavře naše firma se zákazníkem smlouvu o vykonání díla na výrobu, montáž a uvedení do provozu parních lázní. Podmínkou montáže je dobrá připravenost objektu.

 


Cena je závislá na konfiguraci a vybavení Vámi vybraných prvků.

webdnes.cz
©2009, BOBORO