U nás pro Vás: teplo - horko - relax

Zahradní sauny, chatky až domy, přístřešky, altánky, garážové stání, zahradní nábytek...

V nabídce jsou také zahradní sauny, zahradní chatky, altány, přístřešky, pergoly, zahradní nábytek apod.

Zahradní chatky pokrývají celé spektrum rozměrů i typů. Najdeme zde malé nářaďové domky pro potřeby kutilů, aby si měli kam odložit své nářadí, najdeme zde zahradní domky větší, které jsou vhodné pro zahrádkáře, kteří si zde chtějí odpočinout po náročné práci na zahrádce, najdeme zde i větší dřevěné domky, vhodné k běžnému přebývání na zahradách, chaty obytné, kde můžete trávit celé víkendy i dovolené s celou rodinou. Všechny domky mohou mít přístřešky, vhodné pro uskladnění dřeva nebo pro posezení ve stínu. Všechny zahradní domky lze na přání našich zákazníků zateplit. Jasně, že v domku je možnost udělat saunu nebo rovnou zahradní saunu.

Naše zahradní domky jsou rámového provedení. Jejich základním dílem je podlaha, sestavena podle velikosti zahradního domku z jednoho nebo více dílů. Tvoří je podlahová prkna, silná 24 mm, spojená na pero a drážku. Jsou přibitá na podlahové trámky 60 x 40 mm, které tvoří odvětrávaný prostor mezi podkladem a vlastním domkem. Stěnu tvoří šroubovaný rám z KVH hranolků 60x40 mm (na přání zákazníků je možno dodat KVH hranolky 60x60 mm), na něž jsou z venkovní strany připevněny oboustranné palubky o síle 15 mm. Stěny jsou pevně sešroubovány k podlaze i mezi sebou a zahradní domky tak jako celek tvoří velmi tuhou konstrukci v porovnání s chatkami tvořenými palubkami o tloušťce 28 mm zasazovanými do sebe, tzv. křížový spoj. Výška stěn našich domků je standardně 2 metry, pro zateplené zahradní domky však doporučujeme výšku stěny 220 cm.

Zahradní domky se staví na betonový základ, betonové dlaždice nebo zemní vruty.

Střecha zahradních domků je řešena vazníky a palubkovými panely. Jako střešní krytinu Vám můžeme nabídnout položení pískované lepenky nebo asfaltového šindele.

Zahradní domky mají dveře buď standardního provedení (rám z OSB pobitý palubkami) nebo lze použít klasické vchodové dveře včetně obložkové zárubně – za příplatek. Dveře domků nabízíme v rozměrech 70, 80, 90 cm x 196 cm. Není problémem objednat si i dveře dvoukřídlé. Nezateplené zahradní domky jsou osazeny rámem bez skla. Zateplené zahradní domky mají v ceně otevírací okna 70 x 70 cm (nebo 70 x 90 cm) s dvojitým sklem. Na požádání lze tyto okna zabudovat i do domků nezateplených.

Zateplené zahradní domky vycházejí z domků nezateplených. Stěna je tvořena rámem, na nějž jsou palubky připevněny z venkovní i vnitřní strany. Prostor mezi palubkami je vyplněn tepelnou izolací tloušťky 4 cm, parotěsnou a paropropustnou fólií. Takto odizolovány jsou stěny a strop, odizolování podlahy není nutné, na požádání zákazníka je však možné ji provést.

Zahradní domky - chatky - sauny, také dle požadavků zákazníka. Lze si zvolit rozměry, umístění dveří a oken včetně jejich velikosti. Zákazník si také může zvolit tloušťku palubek i hranolků tvořících rám stěny domku. Všechny zahradní stavby mohou na přání zákazníků být doplněny o terasu nebo boční i čelní přesahy střech – využití jako přístřešek pro sezení i uskladnění materiálu. Do domku je možné zhotovit vnitřní příčky nebo boční přístavek na nářadí, WC atd.

Zadejte poptávku a téměř vše je možný

Galerie:


webdnes.cz
©2009, BOBORO