U nás pro Vás: teplo - horko - relax

Zateplení foukanou izolaci

Zateplení podlah, půdy, stropů, stěn, střech apod.

Foukaná izolace - Izolux je vyrobená na bázi celulózy, která je určena k zateplování podlah, stropů, stěn, střech, půdy a to převážně aplikací strojního nafoukávání do dutin resp. na nepochůznou plochu. Tento materiál lze i volně sypat na požadovaná místa. Taky jako konečná povrchová úprava různých interiérových podkladů.

Také je možnost půjčení fukaru a udělání si svépomoci zateplení.

Dokumenty

Izolace IZOLUX obsahuje chemické přísady proti výskytu hmyzu, hlodavcům apod. V současné době je tento způsob zateplování (i vzhledem k poměrně nízkým nákladům) stále oblíbenější.

Foukanou izolací zateplíte nejzazší díry, škvíry, mezery, dutiny. Zateplíte stropy i krovy.

Vydatnosti

  • 1 m3 foukaného materiálu představuje 24-28 kg hmoty, tj.3-3,5 balení.
  • 1 m3 sypaného materiálu činí 32-36 kg hmoty, t.j. 4-4,5 balení.

Balení izolace

PE pytle s obsahem 8kg směsi s označením IZOLUX pro izolace.

Jiné využití foukané izolace IZOLUX

IZOLUX bez chemických přísad slouží jako substrát pro hydrovýsev. Při namíchání papírové hmoty s travním semenem, vodou a živinami a nástřikem této směsi na plochu, určenou k zatravnění, dochází k urychlenému růstu trávy. Ta se dobře zakořeňuje, přičemž se materiál rozkládá na humus při optimální vlhkosti kořínků. IZOLUX tvoří přírodní materiály a je tudíž ekologicky nezávadný!

Cena:

Cena zapůjčení fukaru se pohybuje od 300 Kč/ den - svépomoci nebo při objednání i práce cena dle domluvy

Doprava 10 Kč/ km  dodávkou Ford Transit 350L 

 

 

Zadejte poptávku:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tepelně izolační dekoratívní omítka IZOLUX

 

Tepelně izolační dekorativní omítka IZOLUX-dekor,mokrátapeta

Izolux-dekor je vnitřní strukturovaná omítka, mokrá tapeta, na bázi celulózy, která je určena jako konečná povrchová úprava různých interiérových podkladů. Vyrábí se v základním, přírodně bílem provedení. Nahrazuje malby, tapety aj. Její tepelně izolační vlastnosti jsou patrné i v běžně nanášených tloušťkách, t.j. 1 - 2 mm a blíží se vlastnostem polystyrenu. Slouží i jako protihluková izolace

Omítku Izolux-dekor vyrábíme ve dvou kvalitativně odlišných zrnitostech:

Obě provedení jsou ve stejné cenové hladině. Výhodou materiálu pro kutily je, že aplikaci zvládne dle návodu každý, komu práce není cizí.

IZOLUX dekor BP

Materiál na stejne bázi s totožnými vlastnostmi a ve stejném balení jako Izolux dekor. Základní provedení je však v odstínu bílém-šedě mramorovaném. Vyrábí se v jedné zrnitosti, která je určená pro aplikaci jak válečkem tak i nástřikem. Materiál je určen především pro tónování textilními přísadami.

Dostupná balení omítky

Balení IZOLUXu-dekor představují 7kg a 4kg PE pytle suchého základního materiálu. Pojidlo (lepidlo) se dodává zvlášť, stejně jako dekorační přísady, převážně na bázi bavlny.

Tabulka vydatnosti jednotlivých balení dle aplikace
BaleníDruh aplikacePlochaSíla nánosu
7kgváleček16-19m 2v tloušťce do 2mm
7kgnástřikmin. 21m 2ve dvou vrstvách
4kgváleček9-11m 2v tloušťce do 2mm
1kgválečekcca 3m 2v tloušťce do 2mm

Pro ryzí amatéry a jenom občasné kutily vyrábíme malá balení

(1 kg zákl. materiálu ) s vydatností cca. 3 m2. V těchto 1kg baleních je jak pojidlo, tak případné dekorační přísady, což umožňuje nenáročné zpracování, spočívající v pouhém vpravení obsahu balení do 8 litrů vody a jeho důkladné promíchání.

Barvení a tonování omítky Izolux

Barevný tón si zákazník může vybrat dle vzorkovnice barevných provedení. Vzhledem k tomu, že přísady jsou dodávány zvlášť, může si zákazník zvolit jakoukoliv hustotu dekoru v ploše, případně může kombinovat a míchat různá barevná provedení dle svých představ.

Izolux-dekor lze natónovat jakýmkoliv přípravkem pro barevné tónování rozpustným ve vodě a dosáhnout tak celoplošného probarvení jako u Primalexu.

webdnes.cz
©2009, BOBORO